Allahu akbar?

11. července 2013 v 17:03 | Karolina Kunstová
Reportérka:"Dobrý den, tady je Víta Malovaná, televize Star. Můžete mi prosím odpovědět na jednu otázku?"
Muslim:"Dobrý den, klidně se ptejte."
Reportérka:"Během této konference, týkající se smrti našich občanů v Afghanistánu, neustále zdůrazňujete, že za tohle islám nemůže, že ti, kdo to spáchali, jsou jen vrazi a ne muslimové."
Muslim:"Ale samozřejmě, že tohle správný muslim nedělá! Vraždit je špatné! S tímhle islám nemá nic, opravdu nic společného!"
Reportérka:"A proč u toho uřezávání hlav vrazi křičeli Alláhu akbar?!"
Muslim:...ticho...stále ticho..."Konec tiskovky!"

To není fikce. Samotné se mi několikrát při podobných rozhovorech stalo, že mi druhá strana buď ukončila spojení, nebo se dotyčný otočil a šel beze slova pryč. Dodnes mi žádný z muslimů nevysvětlil, jak je možné, že se při popravách jinověrců, natáčených na kameru, určených k zastrašení neislámského obyvatelstva zeměkoule, musí křičet právě tahle větička.

Asi by měli muslimové zvážit podání trestního oznámení na neznámého pachatele za zneužití islámu k zabíjení. Jsou - li tak nevinní, jak tvrdí, měli by se ospravedlnit a potrestat všechny pomlouvače, klidně i soudně, ať je to oficiální. Alláhu akbar, Alláh je velký, je snad nejčastěji omílaná fráze každého muslima, a znevažovat islám se přece nevyplácí.

Nebo že by tak trošku lhali?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 squamula squamula | Web | 17. června 2015 v 14:06 | Reagovat

Je to dobrý nápad. :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama