Láska jako obchodní záměr

18. března 2012 v 4:14 | Karolína Kunstová
Ano, stává se to i u nás. Mladá dívka vsadí do hry svou krásu a vypočítavě si vybere toho nejbohatšího, nejúspěsnějšího muže. Co lze pochopit u ženy, motivované geneticky podmíněným zajištěním svých potencionálních potomků, chápe se hůře u muže. On to pro potomky většinou nedělá. Proč tedy muslimové vyhledávají díky své "exotické" kráse ženy a dívky z bohatých zemí?

Částečně ze stejného důvodu, z jakého to dělají zlatokopky. I oni chtějí mít své děti zajištěné a přebohatá sociální síť zaručuje, že potomci nebudou hladovět a budou mít mnohem lepší lékařskou péči, než by měly v zemích původu svých otců. Stačí, aby se jejich děti narodily tady a získaly české občanství, stát se o ně postará.

Tohle však lze, i když jsou matky dětí ze stejného státu, jako otcové, a sem přijedou pouze porodit. Nemá - li pár ve své rodné zemi perspektivu, utíká - li před politickým zřízením, hladem, poměrně často se oběma povede dostat do Evropy, projít uprchlickým táborem, usadit se a příchodu dětí už nic nebrání. Vychovávány jsou většinou v duchu "nového" národa, u kterého pár našel domov.

Mladí muslimští muži však často loví nemuslimské ženy a dívky z Evropy. Proč? Jako vždy, důvodů je vícero.

První důvodem je dostat se do Evropy a získat zdejší víza. Životní úroveň je tu vyšší. Člověk dostane peníze od státu. A i ženy jsou zde emancipovanější a muže si uživí, takže jeden může v klidu sedět doma, nepracovat a jen být hodný na tu svojí. Dokud si jí úplně nepřipoutá. Pak může povolit, začít se chovat přirozeně autoritativně jako správný muž, velet doma, pozvat svoji rodinu, když už je jednou občan, a ony se peníze nějak najdou.

Dalším důvodem je to, že mladý muž, pokud nepochází z bohatých poměrů, se k ženění hned tak nedostane. Hormony se mu plaší možná od šestnácti, ale ožení se velmi často až za dalších šestnáct let, protože si na ženu musí našetřit, aby zaplatil její věno a zajistil, že ji uživí. Proto se tolik dívek provdává jako druhé či třetí ženy za starší muže - ti už mají dost peněz na to, aby si žen koupili víc. Na potenci nezáleží.

A posledním, nikoli však nejmenším důvodem, je korán. Ten muslimským mužům přikazuje dobývat nejen nová území pro slávu islámu, ale hlavně ženy. Každé dítě, jehož otec je muslim, je automaticky muslimem. Proto je třeba využít "exotiky", po které jsou Evropanky často žhavé, a lovit, lovit a lovit. Nejen že získá muž na tomto světě příjemné místo k životu, ale vyslouží si ostruhy u Alláha. A to se vyplatí, ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 slovenka slovenka | 9. dubna 2012 v 17:54 | Reagovat

su to parchanti. mimo to, naco sa hnat za "exotikou", ked u nas je tolko peknych a sikovnych chlapov? a zlatokopky nech idu do riti, mozu si za pripadne nasledky samy!

2 JOFA JOFA | 19. února 2013 v 10:24 | Reagovat

Ahoj, ne ne, oni nejsou parchanti. To jen my evropští chlapi jsme v globálu ubozí, protože toto všechno dopouštíme. Když se nedokážeme vypořádat s různými vnitřními, v podstatě společenskorakovinovými spolky, tak ať sem proudí další nemachačenkové a popírači dávek, úplně s nimi souhlasí, já bych to udělal taky být na jejich místě, ty ne?
Dokud nepadneme úplně na hubu a naše ženy se nám budou smát jak jsme neschopní srabíci tak se asi nic dít nebude :-), asi spíš než abychom něco dělali, tak budeme všichni raději konvertovat a nebo někomu něco platit, ZKRÁTKA ČECH = LÍNÁ SRABSKÁ LEMRA, OTROK, KTERÝ NEMÁ PRÁVO O SOBĚ ROZHODOVAT. Nebo mi to snad někdo vyvrátí?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama