Milost?

30. srpna 2011 v 21:31 | Karolina Kunstová
Nechová - li se muslim správně, je, zcela v regulích svého náboženství, tvrdě potrestán. Protože tento kult považuje všechny své příznivce za nezralé děti, povoluje veřejné tělesné tresty.

Mučení, bití, popravy, to vše stále ještě existuje. A funguje, víc než dobře, k zastrašení všech odpůrců režimu, či snad nedejbože potencionálních rouhačů a odpadlíků.

Výprask musí být veřejný, aby varoval. Proto jsou exekuce prováděny na stadionech, kam se vejde spousta lidí. Vše je spočítáno na efekt a pro zastrašení populace.

Poprava má svá specifická pravidla. Je - li dívka, vlastně spíš ještě dítě, pannou, nesmí tak zemřít, aby nešla do ráje. Proto je napřed znásilněna a až poté popravena.

Trest je primárně určen pro nemuslimské chování. Jsi gay? Budeš viset. Odhalila jsi ruku nad zápěstí - byť jen proto, že jsi se bránila na ulici ráně? Zbičujeme tě.

Muslimští "správci pořádku" tresty nepoužívají většinou pro ty, jež by si to zasloužili svými skutky. Za rozsévání strachu a znásilnění nemuslimky je muslim pochválen. Za zabití mnoha nevěřících je dokonce ráj.

Islám není ani snem milovníků spankingu. I tam jde o lásku a oboustranné potěšení. Islámu jde jen o bolest, ponížení, vyvolání strachu a absolutní oddanost. Na jedinci nezáleží...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama