Srpen 2011

Milost?

30. srpna 2011 v 21:31 | Karolina Kunstová
Nechová - li se muslim správně, je, zcela v regulích svého náboženství, tvrdě potrestán. Protože tento kult považuje všechny své příznivce za nezralé děti, povoluje veřejné tělesné tresty.

Mučení, bití, popravy, to vše stále ještě existuje. A funguje, víc než dobře, k zastrašení všech odpůrců režimu, či snad nedejbože potencionálních rouhačů a odpadlíků.

Výprask musí být veřejný, aby varoval. Proto jsou exekuce prováděny na stadionech, kam se vejde spousta lidí. Vše je spočítáno na efekt a pro zastrašení populace.

Poprava má svá specifická pravidla. Je - li dívka, vlastně spíš ještě dítě, pannou, nesmí tak zemřít, aby nešla do ráje. Proto je napřed znásilněna a až poté popravena.

Trest je primárně určen pro nemuslimské chování. Jsi gay? Budeš viset. Odhalila jsi ruku nad zápěstí - byť jen proto, že jsi se bránila na ulici ráně? Zbičujeme tě.

Muslimští "správci pořádku" tresty nepoužívají většinou pro ty, jež by si to zasloužili svými skutky. Za rozsévání strachu a znásilnění nemuslimky je muslim pochválen. Za zabití mnoha nevěřících je dokonce ráj.

Islám není ani snem milovníků spankingu. I tam jde o lásku a oboustranné potěšení. Islámu jde jen o bolest, ponížení, vyvolání strachu a absolutní oddanost. Na jedinci nezáleží...

Omluví Alláh vraždu?

7. srpna 2011 v 15:56 | Karolína Kunstová
Alláh je schopen omluvit téměř cokoli. Právo říká, že trest smrti je na místě při veřejném cizoložství doloženém čtyřmi svědky, ale muž musí být ženatý a žena vdaná. Pro svobodné je trestem bičování ( jak velké, to už je věcí názoru ).


Co však říci na to, že je - li žena znásilněna, je její povinností zemřít a nevrhat špatné světlo na rodinu? Přizná - li se žena, že byla znásilněna, chce soud čtyři svědky, kteří byli přítomni. Nemůže - li je doložit, bývá znásilnění chápáno jako přiznání k cizoložství a za to je trestem smrt.


Jak se s pravidlem srovnávají tzv. vraždy ze cti? Kolik mladých dívek je ročně v Evropě zavražděno jen proto, že odložilo závoj nebo si našlo neislámského přítele? Kolik žen zemře, když chce opustit svého tyranského manžela a nenechat se dál bít? Když manžel zavrhne ženu, je to v pořádku, ale žena musí snášet cokoli. Nemá podle islámu duši a je tedy jen chodícím inkubátorem na další muslimy, a - jaksi navíc - užitečným pracovním nástrojem.


V Evropě je přece jen malá šance, že se žena vymaní z moci islámu a přežije. V zemích, jako je Irák, je žena zabita z daleko méně závažných důvodů, například kvůli vzdělání. Chtěla bych zde připomenout Zeenu Al - Quisthtani. Jednu z nejlepších lékárnic v Bagdádu a rozvedenou matku několika dětí zastřelili útočníci jen proto, že nosila západní šaty a jako vzdělaná žena se angažovala v hnutí za práva žen. Její tělo bylo nalezeno výsměšně oblečeno do tradiční burky, kterou odložila a už nikdy nechtěla obléci, se závojem prosáklým krví.


Násilně umírají i děti za zločiny, které jsou pro civilizovaný mozek nepochopitelné. Lze vůbec akceptovat to, že desetiletá dívenka je dospělá a když se dopustí prohřešku proti islámu, je ukamenována? Mají naše děti umírat jen proto, že si odmítnou obléci závoj?!?


Islám není náboženstvím klidu a míru, jak se nám snaží imámové namluvit. Je náboženstvím krve, násilí a ponižování všeho nemužského a neislámského. Je náboženstvím dobyvačným. Nyní má na pořadu dne Evropu. Necháme se?


Článek poprvé vyšel na http://www.atllanka.estranky.cz/ 24. června 2007.