Prosinec 2008

Sňatky z rozumu?

30. prosince 2008 v 23:41 | Karolina Kunstova
Vody veřejného mínění rozčeřil případ, kdy doktoři zabránili sňatkům pětileté a jedenáctileté holčičky. Měly se provdat za své bratrance - takovéhle svatby islám miluje. Velbloudi a ženy musí totiž zůstat vždycky v rodině. Pro příklady nemusíme chodit daleko, například první žena Saddáma Husajna, matka Udaje a Kusaje, byla jeho sestřenicí. Prvorozená dcera Mohammadova, Zainab, si vzala svého bratrance z matčiny strany, Abu al-Ase, a Sauda, dcera Zamova, byla před sňatkem s Mohammadem vdána za svého bratrance z otcovy strany.

Jak moc je vůbec sňatek malé dívky v islámu legální? Prorok si vzal svou třetí ženu Áišu, když jí bylo šest let. O panenství jí připravil, když byla devítiletá. Mnozí muslimové namítají, že podobné sňatky byly běžné například i v středověké Evropě, ale vezmu - li příklad Karla IV. a jeho první ženy Markéty, zvané Blanka - byli sice oddáni v sedmi letech věku, ale po sňatku byli odděleni, nevěsta se vrátila ke svým panenkám a ženich ke koni a zbroji. Žít spolu fyzicky začali o víc než devět let později.

A především. Stane - li se, že v Evropě otěhotní dívka před patnáctým rokem, bývá otec dítěte potrestán, protože se jedná o zneužití dítěte. Na "západě" neexistuje stát, kde by se dítě - protože do patnácti let ( často ještě déle, ale to už zákony neošetřují ) se nejedná o ženu, byť je sebevíce tělesně dospělá - smělo vdát, začít sexuálně žít a rodit před zákonným věkem legálně. Islám to vyřešil šalamounsky. Žádný určený limit nemá. Nelze se tedy divit, že něco jako "nelegální věk k sexu" neexistuje.

Mnozí učenci islámu tvrdí, že se jedná jen o finanční a sociální zajištění daných dětí a že s nimi jejich manželé nespí. Věřím tomu, že takové sňatky existují a že si někteří muži počkají, až dívenky skutečně dospějí. Jsou - li ale vdané a de fakto zneužívané, kde se dovolají pomoci?


Proč muslimové popírají holocaust?

6. prosince 2008 v 11:08 | Karolina Kunstová
Odpověď je velmi, velmi jednoduchá.

Pro muslimské vůdce nejsme lidmi. Jsme jen zvířata. Člověka z nás udělá až konverze k islámu. Tak proč se vzrušovat smrtí několika milionů zvířat?

Zřejmě jen málokdo z nás by byl ochotný pracovat na jatkách. Většina lidí raději neví, co se tam občas děje, protože se jim zabíjení příčí. Maso ovšem kvůli tomu jíst nepřestanou.

To samé muslimové. Když se v druhé světové válce ta zvířata zabíjela mezi sebou, a přednostně zabíjela jejich odvěké nepřátele, Židy, tak to bylo spíše ku prospěchu věci, ne? Čím méně Židů, tím méně problémů. Mohli jsme se zřejmě vybít ještě trošku víc, aby měl islám lehčí práci s ovládnutím Evropy, ale co je doma, to se počítá.

A navíc, ještě si dovolujeme to vyvražďování pořád připomínat. Tím celou situaci zhoršujeme. Každá generace má své vlastní upíry, které musí zabít, aby o pár desítek let znovu povstali z mrtvých. Proč to ještě zdržujeme vzpomínkovými akty na mrtvé z druhé světové války? Čím dříve se zapomene, tím dříve přijde nová válka.

Když se dva perou, třetí má z toho užitek. Bohužel, studená válka skončila a nelze počítat s tím, že se muži východního a západního bloku vybijí mezi sebou a muslimové si rozdělí území a zbylé ženy.
Kdysi kdosi velmi moudrý prohlásil, že první světová válka se vedla puškami, druhá tanky, třetí bude možná jen stisknutí knoflíku, a čtvrtá? Čtvrtá se povede klacky. Jiné zbraně nebudou... a možná jí ani nepovedou lidé.